Bezpečnostné dvere KOMSTA

Bezpečnostné dvere Komsta
Bezpečnostné dvere Komsta - šedé dvere s okienkom Bezpečnostné dvere Komsta - hnedé dvere, pásiky, dva zámky Bezpečnostné dvere Komsta - hnedé dvere, pásiky, okienko Bezpečnostné dvere Komsta - dizajn bukové drevo
KOMSTA, strážca Vášho domova

Bezpečnosť, kvalita a dizajn za rozumnú cenu

Dovoľte, aby sme Vám predstavili značku KOMSTA, ktorá na trhu pôsobí viac ako 25 rokov. Dlhoročné skúsenosti vo výrobe a stabilná pozícia na trhu evokujú neustály vývoj, kvalitu, flexibilitu, proaktívny prístup k zmenám požiadaviek trhu.

Dvere sa vyrábajú využitím najmodernejších technológií a najkvalitnejších materiálov.

Výrobca kladie dôraz na kvalitu, presnosť a nadčasový dizajn a výsledkom je:

  • kvalitný a dizajnový produkt
  • bezpečnostná trieda 2 a 3
  • 11 farebných prevedení
  • 25 rôznych modelov
  • možnosť akustického prevedenia
  • skladové zásoby pre najpredávanejšie modely
  • profesionálna montáž
  • betónom zaliata zárubňa

Bezpečnostné dvere KOMSTA sú dodávané ako zostava celokovového dverného krídla, zárubne a zámku s kovaním.

Celokovové dverné krídlo je hrubé 56mm, je vybavené flexibilným tesnením, je vyrobené z oceľového plechu kašírovaného fóliou, ktorá je odolná voči poškriabaniu, UV žiareniu. Ako výplň krídla sa používa tvrdený polystyrén s výbornými izolačnými vlastnosťami.

Zárubňa je potiahnutá laminátom rovnakej farby ako dverné krídlo, dodáva sa na hrúbku múru 10 alebo 15 cm, jej súčasťou je tesnenie a nerezový prah.

Hlavný zámok s vložkou zaradený do bezpečnostnej triedy 5.1B zamyká 5 pohyblivých hrotov a prídavný zámok ďalšie 3 pohyblivé hroty.

Dvere obsahujú bezpečnostné kovanie AXA (3. trieda odolnosti voči vlámaniu) v prevedení kľučka + kľučka alebo guľa + kľučka a panoramatický priezorník.

Stiahnuť katalóg (pdf, 10 MB)
BETOP Showroom Pezinok

Náš Showroom

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.