ČO NEUROBÍŠ SÁM, TO UROBÍME SPOLU

 

 

ČO NEUROBÍŠ SÁM, TO UROBÍME SPOLU

Možno si niekedy povieme, že keď si urobíme všetko sami a po svojom, dokážeme dosiahnuť výraznú úsporu finančných prostriedkov. Netvrdíme, že to nie je pravda, ale zamyslime sa, koľko času trávime projektovaním, štúdiom technických parametrov, listovaním množstva katalógov, návštevou špecializovaných predajní, hľadaním tých správnych komponentov, zháňaním odborníkov na inštaláciu a montáž. Možno nám nejaké tie eurá ostanú vo vačku, ale možno si projekt, ktorý by nám mal prinášať radosť, vôbec neužijeme, bude to pre nás iba starosť a obetovaný voľný čas, ktorý sme mohli využiť aj efektívnejšie.

Je pravdepodobné, že ak sa vyberiete do veľkých obchodných domov, jednotlivé komponenty si dokážete kúpiť za výhodnejšiu cenu, ale bude sa Vám niekto individuálne venovať? Prejde si s Vami niekto celý Váš projekt a upozorní Vás na nuansy, ktoré ako laici, nemôžete poznať? Pomôže Vám niekto s kalkuláciou materiálu? Zabezpečia Vám zameranie stavebných otvorov? Poskytnú Vám profesionálnu montáž, servis a predĺženú prémiovú záruku?

Takýchto otázok by sme mohli klásť ešte desiatky. Dôležité je, ako sa rozhodujete Vy a aké sú Vaše priority.

Náš koncept je založený na myšlienke „ALL IN ONE PLACE“ alebo všetko na jednom mieste. Ponuku sme vytvárali s víziou ponúknuť komplexné riešenie pri výstavbe alebo rekonštrukcii bytu i domu. Od komponentov pre „zatváranie“ domu cez základné interiérové vybavenie až po terasu. Produkty sme skladali tak, aby sme uspokojili požiadavky ekonomicky orientovaných, ale i tých najnáročnejších zákazníkov. Nájdete u nás typizované produkty, ale aj komponenty, ktoré sú vyrábané na mieru. Zameriavame sa na konkrétne požiadavky zákazníka a vždy poradíme objektívne.

Ako našu najväčšiu výhodu oproti veľkoobchodom vnímame individuálny prístup k zákazníkovi. V čom to spočíva? Ak máte nejakú predstavu, ktorá ale ešte nie je finálna, máte naštudované technické parametre a základné informácie o produktoch, ale nedarí sa Vám skĺbiť kvarteto: kvalita – funkčnosť – dizajn – cena, my si na Vás vždy nájdeme čas a prejdeme si s Vami celý Váš projekt. Navrhneme Vám alternatívy riešenia, čím Vám voľbu konkrétnych komponentov uľahčíme. Ak sa rozhodnete pre nás, zabezpečíme Vám obhliadku a zameranie. Sme pri Vás od výberu produktov až po ich inštaláciu a v prípade určitých komponentov aj počas nadštandardnej záručnej doby. Sledujeme Vaše produkty od objednania až po montáž. Komunikujeme s Vami každý detail a dodržiavame dohodnuté termíny. Tovar Vám dovezieme na Vami stanovenú adresu. Inštaláciu zakúpených komponentov u nás vykonávajú odborné tímy, ktoré sú špeciálne školené na konkrétnu oblasť. Po montáži sa s Vami spojíme, aby sme zistili, či prebehlo všetko v poriadku a budeme radi, ak sa s nami podelíte o postrehy a pripomienky, aby sme sa mohli neustále zlepšovať.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.