BRÁNY

 

 

BRÁNY
BEZPEČNOSŤ, POHODLIE A ESTETIKA

TICHÝ, ALE EFEKTÍVNY OCHRANCA VÁŠHO DOMOVA

Murované garáže staviame z rôznych dôvodov, najčastejšie však preto, aby sme náš vozový park chránili pred odcudzením, nepriaznivým počasím, aby sme mali priestor si uskladniť nejaké náradie. Pri novostavbách bývajú garáže už súčasťou rodinného domu, tým je spravidla zabezpečený aj prechod z garáže do domu.

Výberu vhodnej garážovej brány by sme mali venovať minimálne toľko času ako výberu vchodových, bezpečnostných dverí alebo okien. Snažíme sa nájsť kompromis medzi bezpečnosťou, technickou realizáciou, dizajnom a cenou.

V našej ponuke nájdete 3 typy garážových brán: sekčné, dvojkrídlové a rolovacie.

SEKČNÉ garážové brány

Myšlienka sekčných brán sa riadi mottom v jednoduchosti je krása. Tento typ brány je možné namontovať skoro v každej garáži. Brány sa otvárajú smerom nahor a sú skryté pod stropom, čo nám umožňuje ušetriť veľa miesta.

DVOJKRÍDLOVÉ garážové brány

V prípade, ak nie je možné použiť sekčnú alebo rolovaciu bránu, nastupuje dvojkrídlová garážová brána. Jej výhodou je predovšetkým to, že neznižuje strop garáže a nezasahuje do priestoru garáže. Krídla brány sú vyrobené z hliníkových rámov, ktoré sú vyplnené izolačnými panelmi. Majú výborné tepelné a akustické vlastnosti.

ROLOVACIE garážové brány

Sú obľúbene vďaka svojim technickým a konštrukčným riešeniam, nakoľko zaberajú veľmi málo miesta v garáži. Sú vhodné do novostavby aj do rekonštruovaných objektov. Rolovaciu bránu môžeme umiestniť pred otvorom, za otvorom alebo priamo v otvore brány. Dodávajú sa iba s elektrickým pohonom. Lamely brány sú odolné voči tlaku a vodiace lišty bránia ich vytrhnutiu. Brány sa vyrábajú na mieru.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.