PARKETY A PODLAHY
PRECHÁDZAJTE SA PO NAŠOM

LAMINÁT, VINYL, DREVO A KOMPOZIT

Ďalšou dôležitou súčasťou našich príbytkov sú podlahy. Ich vhodný výber je tiež jedným z časovo náročných aktivít pri zariaďovaní domácnosti. Prajeme si, aby boli odolné, trvácne, ľahko udržiavateľné a aby krásne dotvárali dizajn nášho interiéru.

Vodotesnú podlahu do kúpeľne, mechanicky odolnú do kuchyne, teplú a príjemnú na dotyk do detskej izby. A toto je iba zopár z množstva požiadaviek, ktoré dennodenne kladiete na našich predajcov.

Našu ponuku radi predstavíme osobne aj Vám v našom Showroome v Pezinku, kde na vás čakajú laminátové, drevené, vinylové a kompozitné podlahy od rôznych výrobcov.

Vstúpte do nášho sveta parkiet a nechajte sa unášať vo víre rozmanitých farieb, prepracovaných dekorov a kvalitných materiálov.

DREVENÉ PARKETY BOEN
DREVENÉ PODLAHY KAINDL
LAMINÁTOVÉ PODLAHY KAINDL
VINYLOVÉ PODLAHY KAINDL
VINYLOVÉ PODLAHY ARBITON
KOMPOZITNÉ PODLAHY ARBITON

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.