TAPETY A SAMOLEPIACE FÓLIE

 

 

TAPETY A SAMOLEPIACE FÓLIE
TAPETY A SAMOLEPIACE FÓLIE
POSLEDNÁ KOCKA VAŠEJ MOZAIKY

VLIESOVÉ TAPETY Z NETKANÉHO VLÁKNA

Dvere a podlahy dokonale zladené, vysnívaný nábytok na mieste a interiéru stále niečo chýba? Rozhliadnite sa a predstavte si po stenách decentné a elegantné vzory vo farbách od výmyslu sveta. Áno, hovoríme o tapetách, ktoré sú opäť v hre a v súčasnosti patria k najmodernejším trendom v dekorovaní stien.

Obľúbené sú vliesové tapety a samolepiace fólie, ktoré sú vyrobené z netkaného vlákna, ktoré umožňuje ich lepenie priamo na stenu. Ak sa časom rozhodnete pre iný vzor, jednoducho a rýchlo ich odstránite a nahradíte novým dekorom.

V súčasnosti je na výber nespočetné množstvo farebných odtieňov, vzorov a materiálových úprav. Pre uľahčenie výberu Vám ponúkame pár praktických rád, ktoré Vás môžu usmerniť pri hľadaní tej správnej tapety:

  1. do menších izieb sa odporúčajú svetlé farby a menej výrazný vzor tapety pričom jednu zo stien môžete dekorovať aj sýtejšou farbou pre dosiahnutie kontrastu
  2. pre miestnosti, ktoré sú málo presvetlené alebo v nich prevažuje tmavý nábytok a podlaha, je tiež vhodné zvoliť svetlé tóny
  3. v prípade vysokých alebo krátkych miestností sa pre ich optické rozšírenie odporúčajú horizontálne nalepené pruhy
  4. naopak dlhšie alebo nízke izby navrhujú dizajneri osviežiť vertikálne lepenými pruhmi
  5. je taktiež dôležité brať do úvahy dizajn samotnej miestnosti, aby sme sa vyhli nevkusnej kombinácii rôznych štýlov

Ak sa nám podarilo naštartovať Vašu predstavu a začali ste uvažovať o dekorovaní Vášho domova tapetami a samolepiacimi fóliami, pozývame Vás do nášho sveta tapiet, kde nájdete širokú škálu inšpiratívnych vliesových, papierových a vinylových tapiet od známych dizajnérov.

Našu ponuku dopĺňa aj rôznorodý sortiment dekoračných líšt a profilov, špeciálnych náterov, farieb a omietok, samolepiacich fólií a dekoračných nálepiek.

Radi Vám poradíme s výberom materiálu, ako aj s najvhodnejším riešením vrátane prípravy podkladu tak, aby Vám Vami zvolený materiál robil dlhodobo radosť a skrášľoval váš interiér, či exteriér.

Je pre Vás k dispozícii aj náš tím majstrov, ktorý vám v prípade záujmu všetky dekoratívne materiály profesionálne nainštaluje.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.