Vizualizácia - interiérové dvere DRE
Interiérové dvere

Kvalita, dizajn, dostupná cena

Zo skúseností vieme, že výber vhodných interiérových dverí nie je jednoduchá úloha. Väčšinou nás prvotne zaujíma materiál, farba a prevedenie, ktoré dokonale zapadne do celkového dizajnu nášho domova. Máme samozrejme aj ďalšie očakávania, ktorými sú kvalita a cena. Inak sa rozhodujeme pri rekonštrukcii, inak pri zariaďovaní nového bytu/domu a inak v prípade neočakávanej potreby nahradiť niektoré z dverí v domácnosti.

Ako to všetko zladiť a zvládnuť tak, aby ste sa nemuseli trápiť štúdiom množstva katalógov a porovnávaním výhod a nevýhod jednotlivých produktov?

Máme pre Vás riešenie! Navštívte náš Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku a nechajte sa inšpirovať rozmanitou ponukou dverí, ktorou Vás prevedie náš tím predajcov. V prípade, ak Vás niektorý z našich produktov osloví, radi pre Vás zabezpečíme zameranie, dovoz ako aj profesionálnu montáž.

Ponuka dverí BOKO
Ponuka dverí DRE
Ponuka dverí SOLODOOR

BETOP Showroom Pezinok

Náš Showroom

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.