INCON – HLINÍKOVÉ OKNÁ

INCON – HLINÍKOVÉ OKNÁ
30 ROKOV NA TRHU

SLOVENSKÝ VÝROBOK, ELEGANCIA, PEVNOSŤ, TVAROVÁ STÁLOSŤ

Spoločnosť INCON je jedným z lídrov vo výrobe okien a dverí na Slovensku. Na trhu pôsobí už 30 rokov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špičkovej technológii výroby, prísnemu dodržiavaniu technologických postupov, trvalému rešpektovaniu požiadaviek a potrieb zákazníkov a v neposlednom rade vďaka neúnavnej snahe inovovať je spoločnosť INCON zárukou kvality.

Hliník je trvanlivý a veľmi pevný materiál, svoj vzhľad si dokáže zachovať až desaťročia. Vďaka svojej trvanlivosti, pevnosti a tvarovej stálosti je vhodný pre architektonicky a staticky náročné stavby. Hliníkové okná sa osádzajú na administratívne budovy či komerčné priestory, ale pre ich ultraštíhle elegantné prevedenie a minimalistický dizajn sú preferované aj pri výstavbe rodinných domov. Dnes by chcel mať skoro každý veľké presklené plochy, ktoré majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ľahko sa nimi manipuluje a vyžadujú iba minimálnu údržbu. Spoločnosť INCON načúva svojim zákazníkom, reaguje na ich meniace sa požiadavky a predstavy. Svoje hliníkové okno považuje za precízne umelecké dielo, ktoré nám poslúži desiatky rokov úplne bez starostí.

Okná ALUMINIUM COMFORT

Elegantné, exkluzívne okno, ktoré krásne dotvára celkový vzhľad nášho nového, moderného domčeka. Skladá sa z pevných, takmer nezničiteľných profilov, ktoré umožňujú výrobu konštrukcií veľkých hmotností a rozmerov. Náš dom snov môže byť vďaka nim presklený a pritom sa nemusíme báť úniku tepla alebo zložitej a namáhavej manipulácie.

Podrobné informácie:

  • 3-komorový profil ALUPROF
  • stavebná hĺbka rámu 77 mm
  • špičkové nemecké kovanie WINKHAUS
  • 2 zložkové centrálne tesnenie
  • rôzne varianty dizajnového riešenia – skryté pánty, skryté krídlo, dverné krídlo zakryté okrasným panelom
  • okrasné varianty zasklievacích líšt
  • rôzne možnosti zasklievania – bezpečnostné, akustické, 3-sklo
  • klasické alebo skryté odvodnenie
Hliníkové okná INCON ALUMINIUM COMFORT
Stavebná hĺbka rámu (mm) 77
Počet komôr 3
Počet tesnení 2
Farba dorazového tesnenia zvonku čierna
Uf (W/m2K) 1.3
Počet bezpečnostných bodov 2
Uw/Ud * 0,82
Laminácia áno
Krídlo rovné áno
Krídlo predsadené -
Skryté pánty áno
Okná ALUMINIUM COMFORT

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.