SIETE PROTI HMYZU

SIETE PROTI HMYZU
ABY VÁS HMYZ NEOTRAVOVAL...

OKENNÉ, DVEROVÉ, FIXNÉ, ROLOVACIE, POSUVNÉ

Každý z nás má určite skúsenosti s nepríjemným, dotieravým hmyzom. Práve preto oceňujeme efektivitu sietí proti hmyzu. To, či si ich namontujeme nie je otázne, otázkou je, aký druh si vybrať. Aj výrobcovia sieťok sledujú moderné trendy a požiadavky zákazníkov. Dnes sú dostupné rôzne typy sieťovín, niektoré dokonca dokonale filtrujú vzduch prichádzajúci z exteriéru, čím chránia alergikov, či osoby s respiračnými ochoreniami. Na svoje si prídu aj majitelia domácich miláčikov, pre ktorých boli vyvinuté špeciálne PET SCREEN siete.

Siete sú vyrábané z odolného a pevného hliníkového profilu a sieťovina zo skleného vlákna, ktoré je potiahnuté PVC, čím sa zaisťuje jej dlhodobá životnosť a funkčnosť.

SIETE PRE OKNÁ
SIETE PRE DVERE

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 
 
 
 
 
 
 
 
BETOP Showroom Pezinok

NÁŠ SHOWROOM

V samostatných sekciách si môžete prezerať našu ponuku z pohodlia domova, avšak tieto výrobky nakupujeme na dlhšie obdobie a požadujeme, aby boli kvalitné, funkčné a dekoratívne, nakoľko chránia a skrášľujú náš domov, chceli by sme ich vidieť naživo. Preto sme pre Vás pripravili aj Showroom na Kupeckého ulici 32 v Pezinku.